sobota, 18 sierpnia 2012

12. undone

*2 miesiące później*

Wracałam właśnie ze studia, kiedy zobaczyłam ,że w naszych oknach pali się światło. Zapłaciłam szybko taksówkarzowi i pobiegłam na górę. Wpadłam do domu.
- Loui !
- Summer. - Podbiegłam do niego, a on mnie złapał i okręcił dookoła własnej osi, po czym pocałował w usta. - Stęskniłem się.
- Ja też tęskniłam Lou. A gdzie reszta ?
- Rozpakowują się. - Chciałam iść na górę, ale Louis zatrzymał mnie, łapiąc za rękę. - Chciałbym, żebyś teraz mieszkała ze mną w pokoju. Pokiwałam głową i szybko pobiegłam na górę, przywitałam się z chłopakami. Z pokoju Niall'a zabrałam swoje rzeczy i przeniosłam się do pokoju Louis'a. - Właście to gdzie byłaś ? - Spytał się pasiasty wchodząc to pokoju.
- Emm... u chłopaków. - Musiałam skłamać.
- Aha to dobrze, że się przynajmniej nie nudziłaś kiedy nas nie było.- Uśmiechnął się a ja odwróciłam twarz, bo było mi głupio ,że okłamywałam go. Jutro idę przesłuchać piosenki i coś zmienić jakby nie podobało mi się. Rozpakowałam rzeczy i poszłam do łazienki. Wzięłam szybki prysznic i się ubrałam w piżamkę. Wyszłam z łazienki i położyłam się w łóżku Lou. Tamten po chwili wyszedł też z łazienki i położył się obok mnie. Pocałowałam go w nosek i się szybko obróciłam, a on mnie przyciągnął do siebie.
- Ej nie ma tak. - Pocałował mnie usta, tak cholernie namiętnie.
Rano poczułam jak Louis jeździ ręką po linii mojego kręgosłupa, przygryzłam wargę i odwróciłam się do niego i złożyłam delikatny pocałunek na jego ustach.
- Jesteś niesamowita. - Powiedział i mnie pocałował jeszcze raz.
- No ja wiem, wstałam i się zaśmiałam. Poszłam do łazienki i ubrałam się. Potem dałam całusa w usta, leżącemu na łóżku Louis'owi.
- Ja wychodzę Lou. Mam kilka rzeczy do zrobienia. Pa.
- Pa kochanie, ja idę potem z chłopakami na wywiad.
- Ok. - Pomachałam mu i wyszłam. Zamówiłam taksówkę i pojechałam do studia. Przesłuchałam wszystkie nagrane kawałki i na koniec lista 15 wyglądała tak :
1. Jar Of Hearts
2. Undone
3. Domino
4. Just A Dream ft. Sam Tsui
5. Stupid Hoe ft. Nicki Minaj
6. We Found Love ft. Calvin Harris
7. Let's Go ft. Calvin Harris
8. Wonderland
9. Wonderwall
10. End Up Here
11. The A Team
12. How We Do
13. Someone Like You
14. Moments
+15. Glad You Came ft. The Wanted
Siedzieliśmy przed telewizorem i patrzyliśmy na stację MTV. I zaczęło się. Siedziałam jak na szpilkach, ale teledysk nam świetnie wyszedł. Tylko na końcu ten pocałunek z Nathan'em. odwróciłam w tym momencie głowę.

*2 miesiące później*

Od kąd chłopcy dowiedzieli się, że podpisałam kontrakt i inne rzeczy nie odzywają się do mnie, nawet Louis. Zresztą ostatnio nie idzie się ze mną dogadać, jestem ciągle senna, zmęczona, boli mnie głowa, mam nudności i nawet czasem wymiotuje.
- Przesuńcie się. - Powiedziałam do chłopaków i pobiegłam do toalety. Mam dość już tych wymiotów. Nagle doszło coś do mnie. Ukryłam twarz w dłoniach. Byłam w ciąży, nie miałam przecież miesiączki. Wpadłam na górę i spakowałam swoje rzeczy po czym bez słowa wyszłam z domu. Usiadłam na ławce przed naszym apartamentowcem i się rozpłakałam.
- Summer ? - Usłyszałam znajomy głos. - Co się stało ?
- Wojtek ja jestem w ciąży. - Wtuliłam się w zdziwionego chłopaka, a on mnie po chwili objął.

_______________

No i jest przedostatni ! Ha Ha Ha ! Jeszcze 13 i Epilog : ) Nie ma komentarzy, nie ma długich rozdziałów. Coś za coś. Dlatego blog jest powoli zakończany.

1 komentarz:

  1. uwielbiam twojego bloga,ciekawi mnie jaka będzie przyszłość tego opowiadania,czekam na więcej a tak ogólnie to cudowny blog. :)
    zapraszam do mnie na prolog : http://neversaynever-1d.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń